Gözünüz Aydın Paketi

Gözünüz Aydın Paketi ile gebelikten doğuma kadar
sürpriz masraflarla karşılaşmayın!

Ayrıntılı Bilgi için Formu Doldurunuz..

  Gebelik Süreci, Doğum ve Sonrası

  • Hamilelik süresi boyunca rutin gebelik kontrolleri (genel kan testi, tiroit testleri, ikili ya da üçlü taramalar, kan ve idrar tahlilleri gibi hamilelik boyunca ihtiyaç duyulan tetkik ve tahliller)
  • Normal Doğum veya Sezaryen Doğum ile (epidural anestezi seçenekleri arasından tercih yaparak) sizin ve bebeğinizin ihtiyacına uygun bir doğum
  • Bebeğinizin cinsiyeti belli olduğunda mini kutlama, fotoğraflarla bu anları ölümsüzleştirme

  Gözünüz Aydın Paketi; hamileliğinizin her aşamasında sizin ve bebeğinizin sağlığına odaklanarak hazırlanmıştır. Siz de bu özel süreci en iyi şekilde geçirmek için formu doldurun sizi arayalım.

  Anne Eğitimi

  Doğumun ardından ilk sütü verebilmeniz için yanı başınızda hemşiremiz hazır bulunuyor ve ilk sütü onun yardımıyla yeterli şekilde verebiliyorsunuz.

  Doğumdan bir gün sonra bebeğinizin ilk banyosu, cilt bakımı yine yeni doğan hemşirelerimiz tarafından bebek bakım odasında size anlatılarak yapılıyor.

  Annenin Bakımı

  Doğum sonrasında mutlu gününüzü paylaşmak için ağırlayacağınız misafirlerinizi karşılarken, doğum stresini atmanız ve kendinizi daha bakımlı hissetmeniz için dilerseniz kuaför hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

  Lohusa Şerbeti ve Misafir İkramlıkları

  His Catering geleneksel Türk adetleri içerisinde yer alan Lohusa Şerbeti, tatlı tuzlu ikramlıklar ile misafirlerinizi ağırlamanız için ikram olarak özel sunumuyla odanıza getirilecektir.

  Ücretsiz SMS Gönderimi

  Bebeğinizin doğum sevincini paylaşmak adına hazırlayacağınız 50 kişilik listeye ücretsiz SMS gönderiyoruz.

  *Doğum Fotoğrafları ve Albüm

  Dünyaya yeni gelen bebeğin doğum anını ve anneyle babanın bu anlardaki heyecanını ölümsüzleştirmek için anlaşmalı fotoğrafçılarla doğum fotoğrafçılığı hizmeti verilir.

  *Kapı Süsleme

  Hasta odalar, anne ve babaların isteğine bağlı olarak farklı süsleme seçenekleriyle annenin zevkine ve bebeğin cinsiyetine göre süslenir.

  Yeni Doğan Paketi

  Gebelik ve doğum süreçlerinizi bizimle paylaştığınız için, bebeğinizin bu özel gününü Hisar Hospital Intercontinental ile birlikte anmanızı sağlamak üzere küçük bir hediye paketi sunuyoruz.

  Ebeveyn Kutlama Yemeği

  Anne ve babaya özel kutlama yemeği ikram ediyoruz.

  Hastanemiz Hakkında Öne Çıkanlar

  16 Yıllık Tecrübe

  Hastanemiz JCI sertifikasına sahiptir ve alanında Türkiye’de ilk 10 hastane arasında yer almaktadır

  90’dan fazla Doktor

  Alanında kendini geliştirmiş ve ispatlamış üst düzey doktor kadromuz

  50’den fazla Bölüm

  Hisar Hospital olarak 53 bölüm, 212 yatak ve 30 yoğun bakım ayrıca yenidoğan yoğun bakım ünitelerimiz ile multidisipliner hastaneyiz.

  Kazanılmış Güven

  45.000’den fazla operasyon ile tecrübeli ekip

  Hastanemiz, uluslararası kabul görmüş standartlara uyumu ile JCI akreditasyon belgesine sahip dünyadaki önemli sağlık organizasyonları arasındaki yerini almış nadir hastanelerden biridir.

  İlk Önceliği her zaman hastalarını sağlığına kavuşturmak olan Hisar Hospital Intercontinental bünyesinde yenidoğan yoğun bakım ünitelerine sahip sayılı hastaneler arasındadır.

  Ayrıntılı Bilgi Almak için Formu Doldurun..